צילומי ילדים

סטודיו סמיילס של הצלם בן מזרחי מתמחה בעיקר בצילומי משפחה וילדים, משום שבן מזרחי הוא אב גאה לשתיים ושמח להעמיד לרשותכם את ניסיונו גם כצלם מעולה וגם כמי שיודע לדבר לילדים ולהוציא מהם את המיטב. לא קל לבצע צילומי ילדים שיש להם סדר עדיפויות משלהם, ולכן כשאתם בוחרים בעל מקצוע עם יכולות צילום ועיצוב קומפוזיציה מעניינת של תמונה קבלו המלצה חמה על סטודיו סמיילס. זהו סטודיו שיודע לעבוד עם ילדים ולכן הציוד שיש בו מותאם להם ולטעמם, ולוקח בחשבון כל סגנון שלכם, ההורים.

 

צילומי ילדים דורשים סבלנות

צילומי סטודיו לילדים הם לא דבר של מה בכך לכל מי שיודע להעריך את התכונות של עבודה טובה עם מצלמה וציוד הסטודיו. כשאתם מזמינים צילומי ילדים מצלם מקצועי כמו בן מזרחי אתם מקבלים ביחד אתו גם את הדברים הבאים:

  • צלם עם ניסיון ויכולת יצירתית – בן מזרחי הוא צלם מנוסה שבעברו היה מעצב גרפי, מה שהופך כל תמונה שלו למעוצבת במיוחד, עם קומפוזיציה טובה ואופטימלית ובחירת צבעים מעולים. הוא מעדיף עיצוב קלאסי אבל פתוח גם להגשים את הרעיונות שלכם.
  • התאמת צבעים מעולה לילדים ולנושא – הצבעים שבן מזרחי אוהב הם בדרך כלל הרגועים והפסטליים, שמתאימים לילדים ולתינוקות בכל הגילים, אבל הסטודיו שלו מצויד באביזרים בכל הצבעים ובכל הסגנונות.
  • מומחיות טכנית – ציוד צילום משוכלל ואביזרים שונים שמפיקים את הצילומים באיכות הטובה ביותר ללקוחות.
  • יכולת תקשורת טובה עם ילדים – גם כאבא וגם כצלם בן מזרחי יודע לדבר עם ילדים ולהעמיד אותם בכל הסצינות והסטים האפשריים שהם אידיאליים בשבילם. הרעיונות של הילדים גם הם חשובים והתמונות יוצאות תמיד לפי מה שהם ואתם אוהבים.
  • מזכרת מעולה לכל החיים – אין כמו תמונה מקצועית כדי להנציח כל גיל וכל מצב, ולכן צילומי ילדים בסטודיו הם הדרך הנפלאה להראות לילדים איך היו פעם.

 

להנציח את הזיכרונות

בשורה התחתונה, אנחנו רוצים להראות את הילדים שלנו הכי יפים שאפשר, בדיוק כפי שאנחנו זוכרים אותם. צילומי סטודיו הם דרך נהדרת להוציא את המיטב בכל גיל ולתת להם לדגמן מול המצלמה הוא חוויה נהדרת שיזכרו גם הם.