סטודיו לצילום

עד שלא נתקלים בתצלום שגורם לכם ממש להתפעל לא מבינים עד כמה סטודיו לצילום הוא שירות המחייב מקצועיות, זאת כדי להגיע לתוצאות המהממות שנחוצות לכם. סטודיו סמיילס הוא הסטודיו המקצועי שמציע לכם צילומים לנשים בהריון, לילדים ולתינוקות למשפחה ולמבוגרים, למסיבות בת מצווה ולבוק שמכינים להן, לאירועים מיוחדים ולצילומי מוצרים שנדרשים לבעלי עסק לצרכים מסחריים. התמונות מצולמות במקום על ידי בן מזרחי, צלם ותיק שמקדיש את הסטודיו שלו גם לצילומים מקצועיים וגם לצילומים משפחתיים.

 

מה מציע לכם סטודיו לצילום סמיילס?

כשאתם נדרשים לצלם מקצועי אתם מצפים ממנו להתמחות בכמה תחומים ולהציע לכם את התמונה האופטימלית. במקצועיות שלו מתבטאת באמצעות ההכנות לצילום והאפשרויות האיכותיות שעומדות בפניכם בזמן הצילומים. סטודיו לצילום סמיילס מציע לכם:

  • צילום מקצועי – העמדה נכונה שמראה אתכם במיטבכם, תאורה מעולה ומחמיאה, איפור והכנה של המצולמים ושל המוצרים לצילום.
  • תמונות ייצוגיות יותר – כל זה בזכות תכנון נכון של הקומפוזיציה וציוד משוכלל שמוציא מכם את המיטב לצורך צילומי תדמית, הנצחה, מזכרת וקטלוג.
  • רקע מקצועי כמעצב וגרפיקאי – בן מזרחי נותן טאץ' ייחודי לצילומים המעוצבים שלו והם יצירתיים ואיכותיים. הסטודיו עצמו בנוי בדיוק כפי שסטודיו מקצועי צריך להיות, מצויד לכל הצרכים והדרישות של הלקוחות והמצולמים.
  • יצירתיות – בגלל אופי הצילומים של בני המשפחה והאירועים, מזרחי נחשב ליצירתי במיוחד ולכן האביזרים והסטים בסטודיו שלו יתאימו לכל מצולם בכל סגנון ובכל טעם.

 

בחירת הסטודיו המצטיין לצילום ילדים, נשים בהריון, אירועים ומוצרים

כשאנשים חושבים על סטודיו לצילום הוא בדרך כלל מצטייר להם רק דרך התמונות המלוטשות והמהוקצעות שהם רואים כתוצאה סופית. את העבודה שנדרשת כדי להגיע לתוצאה מושלמת ומדויקת כזאת אי אפשר בדרך כלל להבין, אלא אם כן מבקרים במקום כזה ורואים מה הצלם עושה כדי להגיע לתוצאה הזאת מבלי להשתמש בתכנות מחשב. העמדת התאורה, הכנת הסטודיו, התכנון היסודי כדי להוציא מאירוע את המיטב שלו והאמפתיה הגדולה שבאמצעותה הוא מצליח לשחרר מכל ילד ותינוק את החיוכים הרחבים שלו יכבשו את לבכם. סטודיו לצילום מצטיין כזה מומלץ באמת לנסות כדי לראות את ההבדל בין תמונה סתמית לבין תמונה מושקעת שהיה כדאי בשבילה להתאמץ מול המצלמה הידידותית.